Smutnice

Zde se můžete ptát na cokoliv, co se týká hmyzu
Pravidla fóra
Pravidla fóra
Zde je povoleno vkládání příspěvků a obrázků neregistrovaných návštěvníků. Prosíme o zachování slušné konverzace a vkládání příspěvků a obrázků co se týkají entomologie. Nevhodné a urážlivé příspěvky budou moderátory či administrátory smazány. Časté opakování takových to příspěvků může mít do budoucna uzavření tohoto fora.
Odpovědět
dagmarklouckova

Smutnice

Příspěvek od dagmarklouckova »

Moje matka má ve svém bytě smutnice. Podle obrázků jsem přesvědčená,že se jedná o tento hmyz, matka ale tvrdí, že to jsou nějaké "černé tečky" a že ji bodají. Je možné, že by smutnice člověka bodaly? Obrázek se mi bohužel nepodařilo připojit.
Uživatelský avatar
J.P.
Příspěvky: 1237
Registrován: 29 dub 2010, 06:51
Bydliště: Chodov u Karlových Var

Re: Smutnice

Příspěvek od J.P. »

Obrázky mohou vkládat jen registrovaní uživatelé a velkost vkládaných obrázků je omezená. Pokud chcete, pošlete mi obrázky na můj e-mail buprestidae@seznam.cz a já je sem vložím.
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Buprestidae - PAL
Uživatelský avatar
J.P.
Příspěvky: 1237
Registrován: 29 dub 2010, 06:51
Bydliště: Chodov u Karlových Var

Re: Smutnice

Příspěvek od J.P. »

Vkládám zaslané foto.
IMG_20240819_101828.jpg
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Buprestidae - PAL
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná diskuse pro návštěvníky /General discussion for visitors/“