Nabízím zdarma

Vše o preparování hmyzu.. metody, tipy, rady a pomůcky
Odpovědět
Uživatelský avatar
arafat
Příspěvky: 138
Registrován: 04 bře 2013, 16:25

Nabízím zdarma

Příspěvek od arafat »

Nabízím zdarma vzorek špendlíků z nerezu s epoxidovou hlavou. Rozměr je stejný jako u klasických špendlíků. Špendlíky jsou odolné proti veškerým používaným chemikáliím ( líh, benzín, octan, biolit,....). Napište jméno, adresu a zhruba do 3 týdnů pošlu 100 ks velikost 3. Poštovné hradím. Do budoucna bude cena 36 Kč.
insect-pin.jpg
61EtgMq60GL._SL1202_.jpg
Grafika1.JPG
papa
Příspěvky: 624
Registrován: 27 úno 2012, 15:59

Re: Nabízím zdarma

Příspěvek od papa »

:clap :yes
Uživatelský avatar
Aesculap
Příspěvky: 102
Registrován: 12 črc 2011, 12:52
Bydliště: Ostrov (KV)

Re: Nabízím zdarma

Příspěvek od Aesculap »

Píšu SZ... Nějak se mi nechce měnit layout s černými špendlíky, ale já s nimi i preparuji a beru co je po ruce....a pak se snažím o vrácení velikostí zpět do krabiček 8-( což je fakt opruz... Takže bych vyřešil věc elegantně! (Námět i pro jiné či k diskuzi)...
Marcel Šolc
Apido-Dharma™
Sieťka
Příspěvky: 76
Registrován: 11 dub 2020, 10:51

Re: Nabízím zdarma

Příspěvek od Sieťka »

pozrite si osobné správy , ešte raz Vám napíšem
ak vám ešte odo mňa neprišlo (:
Uživatelský avatar
Aesculap
Příspěvky: 102
Registrován: 12 črc 2011, 12:52
Bydliště: Ostrov (KV)

Re: Nabízím zdarma

Příspěvek od Aesculap »

Přátelé, před časem jsem dostal od Arafata vzorek špendlíků, původně jsem chtěl odlišné pro preparaci, ale vyhodnotil jsem je jako vysoce kvalitní
(v porovnání s tím, co používáme),a aniž bych se chtěl tradičních výrobců dotknout, tohle jsou VELMI dobré špendlíky!
Opouštím tedy zažité představy a klidně si začnu píchat na tyto. Mmch. Arafat mne včera telefonicky zpravil, že má již možnost nabízet špendlíky i černé..
Pak přišly jiné starosti (všeliké zmrazení aktivit lidu atd..) a nakonec jsem si je loni neobjednal.
Situace se má nyní tak, že bych rád pro sebe i kamaráda pár tisíc špendlíků objednal, ale je třeba se vzájemně podpořit a dostat se souhrnně na počet, který by jako minimální mohl být do ČR zaslán.
Nechcete se do toho zapojit?

Arafat bude opět oživovat nabídku zde, takže si to můžete zatím rozmyslet...

Doplňuji - cena je navíc velmi výrazně zajímavá.
Marcel Šolc
Apido-Dharma™
Uživatelský avatar
Radomír
Příspěvky: 1474
Registrován: 05 srp 2010, 10:16

Re: Nabízím zdarma

Příspěvek od Radomír »

Chtěl bych se pozeptat: Jaká je nyní situace s těmito špendlíky?
Velikost, kvalita, balení, cena, poskytnutí vzorků, minimální množství, možnost zaslání na Slovensko ...
Předem za informace děkuji.
Uživatelský avatar
Cassida
Příspěvky: 1753
Registrován: 29 dub 2010, 09:47
Bydliště: Brno / Trutnov

Re: Nabízím zdarma

Příspěvek od Cassida »

Já to pochopil tak, že Entosphinx rozjíždí výrobu a prodej těchto špendlíků a Arafat jim to propaguje. Z toho co psal Aesculap to ale tak nevypadá. Jak to teda je?
Cassidinae - WORLD, ostatní Coleoptera jen pro přehled + něco z oblíbených skupin: Cerambycidae, Carabus, Scarabaeoidea,... (hlavně ČR, Evropa)
Uživatelský avatar
Radomír
Příspěvky: 1474
Registrován: 05 srp 2010, 10:16

Re: Nabízím zdarma

Příspěvek od Radomír »

arafat píše: 21 srp 2020, 11:11... špendlíky z nerezu s epoxidovou hlavou...
Jak to teda je?
Uživatelský avatar
arafat
Příspěvky: 138
Registrován: 04 bře 2013, 16:25

Re: Nabízím zdarma

Příspěvek od arafat »

Cassida píše: 20 led 2022, 20:43 Já to pochopil tak, že Entosphinx rozjíždí výrobu a prodej těchto špendlíků a Arafat jim to propaguje. Z toho co psal Aesculap to ale tak nevypadá. Jak to teda je?
Toto nemá s f. Entosphinx co dělat.
Uživatelský avatar
arafat
Příspěvky: 138
Registrován: 04 bře 2013, 16:25

Re: Nabízím zdarma

Příspěvek od arafat »

Radomír píše: 22 bře 2022, 10:51
arafat píše: 21 srp 2020, 11:11... špendlíky z nerezu s epoxidovou hlavou...
Jak to teda je?
Na Slovensko není problém zaslat. Vzorek taky rád pošlu ( adresy prosím do sz ). Pokud se zde dohodnete a vezmete alespoň 10 tis. není problém. Cena 35 kč / 100 ks.
Uživatelský avatar
arafat
Příspěvky: 138
Registrován: 04 bře 2013, 16:25

Re: Nabízím zdarma

Příspěvek od arafat »

Vzorky posílám po 1 kuse od každé velikosti zdarma ČR+SR.
Uživatelský avatar
Radomír
Příspěvky: 1474
Registrován: 05 srp 2010, 10:16

Re: Nabízím zdarma

Příspěvek od Radomír »

Otevřená korespondence s: http://www.entomolog.cz/
...
dne 22.6.2022 jsem po předcházející korespondenci u vás objednal 14 800 ks špendlíků.
28. 6. 2022 jste mi oznámil, že "...již jsem se vrátil z cest a dělám na vaší objednávce".
11.7. 2022 jste mi oznámil, že: "...Čína je v koronavirusové krizi a dodávka bude komplikovaná. Dostal jsem termín do konce srpna..." O dodávku špendlíků jsem měl stále zájem.
2.9.2022 jste napsal, že: "...bohužel Čínská fabrika skončila s výrobou špendlíků, nejsem tedy již schopen nic dodat."

Na internete čínské obchody ale normálně fungují, například tu:
https://www.aliexpress.com/wholesale?ca ... .1000002.0

Do dnešního dne jsem nedostal věrohodné vysvětlení vzniklé situace, proto jsem se rozhodl zveřejnit tuto informaci.
Uživatelský avatar
arafat
Příspěvky: 138
Registrován: 04 bře 2013, 16:25

Re: Nabízím zdarma

Příspěvek od arafat »

Dobrý den, všem se moc omlouvám, ale s prodejem jsem byl nucen skončit. Firma, která mi špendlíky dodávala ukončila výrobu. Snad jsem nikomu nezpůsobil újmu. Pokud ano je mi to líto. Nikdo nemohl předpokládat průběh coronavirové pandemie v Číně a idiota z Moskvy, který převrátil svět ( a ceny surovin ) vzhůru nohama. Pokud by měl někdo zájem o výrobky z mé stránky : http://www.entomolog.cz/ mohu nabídnout poloviční ceny do vyprodání zásob. Zároveň bych rád oznámil, že po vyprodání zboží s prodejem končím. S pozdravem Arafat...
Odpovědět

Zpět na „Preparace hmyzu /Insect preparation/“