Zemní pasti

Vše o sbírání hmyzu... metody, tipy a rady
Odpovědět
marion
Příspěvky: 4680
Registrován: 29 dub 2010, 05:49

Re: Zemní pasti

Příspěvek od marion »

Hezké, těch možnosti jsou spousty, jen u té prvníi verze by mi vyhovovalo uložení opačně, nýávnada na sítku a pod tím ev.konzervant, drobní brouci propadnou a neušpiní se, takhle nahoře zůstanou velcí a čistí, kteří se nejspíše požerou a dole omáčka s drobotí.
Uživatelský avatar
Hali+
Příspěvky: 4484
Registrován: 03 kvě 2010, 06:53
Bydliště: Pardubice

Re: Zemní pasti

Příspěvek od Hali+ »

Rozumím. Dal jsem to sem spíš pro inspiraci. :)
Haliplidae, Byrrhidae, Clambidae a rod Hydrophilus (svět); E-mail: milanb@seznam.cz
Uživatelský avatar
angellus
Příspěvky: 281
Registrován: 24 led 2012, 14:11

Re: Zemní pasti

Příspěvek od angellus »

Taky přemýšlim o nějaké síťce nebo pletivu. Poslední dobou chytnu víc hlodavců než střevlíků.. A to vyndavat z každé druhé pasti, popřípadě se v tom hrabat a vybírat brouky, mi vážně nedělá dobře.. Nějakej ten hnus, nebo hovno, i mrtvolka jiného typu mi neva, ale hodně lidí má něco.. A tohle je můj "kriptonit" :rofl :puke , ale páč jsem otrlej, tak jednoho nebo dva utopené myše zkousnu, ale pak když jdu "lajnu" a každá druhá... :envy.. To dokáže zkazit den.. (Návnada nehraje roli.. Topí se v octu i pivu a to klidně po třech..) Už nad tim chvilku přemýšlim, ale furt nemůžu přijít na kompromis, aby Carabové padali a myši ne. Páč, ale takovej rejsek, je velkej skoro jak ten Carabus, tak nevím.. Možná něco po čem by hlodavec vylezl, ale brouk ne.. Řešil někdy někdo, nebo to nikomu neva?
Odpovědět

Zpět na „Sběr hmyzu /Insect collecting/“