Mouchy

Zde se můžete ptát na cokoliv, co se týká hmyzu
Pravidla fóra
Pravidla fóra
Zde je povoleno vkládání příspěvků a obrázků neregistrovaných návštěvníků. Prosíme o zachování slušné konverzace a vkládání příspěvků a obrázků co se týkají entomologie. Nevhodné a urážlivé příspěvky budou moderátory či administrátory smazány. Časté opakování takových to příspěvků může mít do budoucna uzavření tohoto fora.
Odpovědět
Mona

Mouchy

Příspěvek od Mona » 30 dub 2018, 13:35

Prosím o radu, bydlíme v domě,krátce po rekonstrukci, architektka nam navrhla zastřešit vchod a u dveří kvuli světlu udělat okno, které nejde otevřít, v létě mi zde naletava velké množství much, které naráží do skla, pomůže mi na sklo nalepit nějakou fólií, či jiné řešení? Dekuji za rady

Hali+

Re: Mouchy

Příspěvek od Hali+ » 30 dub 2018, 14:50

A problém je v čem? Že tam chcípou a esteticky vadí, nebo že se při tom vždycky hrozně uhodí do hlavičky...? :mrk
Haliplidae, Byrrhidae, Clambidae a rod Hydrophilus (svět); E-mail: milanb@seznam.cz

Honza
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza » 30 dub 2018, 15:16

Mona píše:
30 dub 2018, 13:35
Prosím o radu, bydlíme v domě,krátce po rekonstrukci, architektka nam navrhla zastřešit vchod a u dveří kvuli světlu udělat okno, které nejde otevřít, v létě mi zde naletava velké množství much, které naráží do skla, pomůže mi na sklo nalepit nějakou fólií, či jiné řešení? Dekuji za rady
Vyhoďte ze sklepa mrtvolu :chuckle
Research Fields:
Taxonomy, ecology, biomonitoring , faunistic of Staphylinidae

Mona

Příspěvek od Mona » 01 kvě 2018, 11:45

Ano, esteticky, posrane sklo, bzucici mouchy narazejici do skla....vleti dovnitř pri otevření dveří...

hong

Příspěvek od hong » 01 kvě 2018, 14:57

Mona píše:
01 kvě 2018, 11:45
Ano, esteticky, posrane sklo, bzucici mouchy narazejici do skla....vleti dovnitř pri otevření dveří...
"MUSKASET okenní" - vyrábí Propher s.r.o.

Odpovědět

Zpět na „Všeobecná diskuse pro návštěvníky /General discussion for visitors/“