Som tak trochu zmätený

Zde se můžete ptát na cokoliv, co se týká hmyzu
Pravidla fóra
Pravidla fóra
Zde je povoleno vkládání příspěvků a obrázků neregistrovaných návštěvníků. Prosíme o zachování slušné konverzace a vkládání příspěvků a obrázků co se týkají entomologie. Nevhodné a urážlivé příspěvky budou moderátory či administrátory smazány. Časté opakování takových to příspěvků může mít do budoucna uzavření tohoto fora.
Odpovědět
marek327

Som tak trochu zmätený

Příspěvek od marek327 » 08 říj 2017, 00:21

Zdravim.
Do hmyzu sa že absolutne nevyznám, tak vopred hovorim že možno poviem uplnu somarinu :).

Môže hmyz, čo sa može nachadzať v bytoch/domoch vylučovať "trus" ?. Nie raz som našiel pri posteli alebo aj na nej trus a neviem si to nijako vysvetliť.(podotykam že bol o velkosti malej čiernej "guličky" Alebo niečo o velkosti maleho ryžoveho zrna.) Mam strach ak mam podozrenie že mam v izbe niečo čo lezie. Bohužial sme aj pod "útokom" Rusov (mam na mysli hmyz).
Taktiež sem niekedy zvykne zavítať také dlhé, "chlpaté" S viacej "nohami?" Stvorenie, ktore vyzerá .. Niečo ako malinkatá stonožka.. Asi tak +- 1 až 1.5 cm približne. Sem tam stretnem aj pavúkov a nie raz som na ruke zbadal nejaké "kúsance", alespoň tak to vyzeralo a podla hľadania na nete mi evidentne prišlo na um že to môže byť takisto hmyz, keďže to inou pričinou byť nemohlo. (Svrbelo to dosť a bolo to jemne červene a napuchnute. Po 2-3 dňoch to zmizlo).
Vopred vam ďakujem za pomoc. :)

Odpovědět

Zpět na „Všeobecná diskuse pro návštěvníky /General discussion for visitors/“