Označení příspěvků na smazání-diskuse

Pravidla chování a přispívání na fóru
Odpovědět
marion
Příspěvky: 4680
Registrován: 29 dub 2010, 05:49

Označení příspěvků na smazání-diskuse

Příspěvek od marion »

Bohužel původní téma je zamčené, nicméně bych se rád vyjádřil. Dnes jsem si otevřel forum a skoro všechny příspěvky jsou o mazání, takže jsem si moc nepočetl. Kdybych měl označit všechny své příspěvky k mazání, tak na tom budu sedět celý den a zahltím forum příspěvkem "možno smazat". nebylo by lepší ponechat to na moderátorech a jejich úsudku nebo dát možnost smazat vlákno tomu kdo jej vytvořil?

Zvláště determinační vlákna bych po úpravě ponechal, aby tam byla fotka, výsledek determinace ev. PDF nebo odkazy na literaturu, zrovna v tématu o roháčích, jsou zajímavé údaje, je škoda smazat. Naopak ty spousty plků bych mazal hned. Ono, když se na to zpětně podívám on ten "Vindobon" měl částečně pravdu, asi jsme hrozně ukecaný národ.

Už se mi stalo, že jsem něco hledal co určitě bylo na foru a už nenašel-hlavně v determinacích a odkazech na literaturu, vím, že je s tím hodně práce, ale některé údaje se hodí. Uvažuju o koupi binoklu a v príslušném tématu je spousta užitečných rad, ale taky spousta odkazů na internet, kde ty stránky už nefungujou, takže něco z toho je zajímavé a důležité a něco zbytečné-třeba odkaz na nabídku a aukru. Jinak takhle teď budou všichni psát co mazat a ostatní se budou vyjadřovat co nemazat a výslekdem bude spousta příspěvků o ničem.

Bohužel za mně jednoduché řešení neznám, ale klidně můžete vymazat všechny moje příspěvky, odmítám ale psát to ke každému zlášť a dávat sem znova nějaké odkazy nebo PDF, které jsem už jednou dal a byly vymazány.

To už mi přijde jednodušší-pokud se bude mazat pro přehlednost a spoustu dat-dát pevný čas smazání-automatického, aby si to zájemci mohli včas uložit.

Je to složitá situace a nezávidím ji.

Po přečtení moderátory možno smazat :D
Uživatelský avatar
hong
Příspěvky: 980
Registrován: 30 dub 2010, 15:34

Re: Označení příspěvků na smazání-diskuse

Příspěvek od hong »

marion píše:Zvláště determinační vlákna bych po úpravě ponechal, aby tam byla fotka, výsledek determinace ev. PDF nebo odkazy na literaturu, zrovna v tématu o roháčích, jsou zajímavé údaje, je škoda smazat. Naopak ty spousty plků bych mazal hned. Ono, když se na to zpětně podívám on ten "Vindobon" měl částečně pravdu, asi jsme hrozně ukecaný národ.
:yes :yes
Uživatelský avatar
Pepa
Administrátor
Příspěvky: 880
Registrován: 24 dub 2010, 23:07
Bydliště: šluknovsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Označení příspěvků na smazání-diskuse

Příspěvek od Pepa »

Mám nějakou vizi, jak dál s determinačními vlákny, proto jsem sháněl moderátory k jednotlivým skupinám, ale zájem téměř nulový, ozvali se pouze 4 (slovy čtyři) zájemci, z toho tři co již moderují či moderovali. :( Chtěl jsem to spustit po aktualizaci fora, ale to jsem z technických důvodů odložil o cca týden.
Cerambycidae, Buprestidae (Agrlilini), Scarabaeiodea, Scolytinae a pro přehled ještě pár dalších skupin
Uživatelský avatar
Renno
moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 30 dub 2010, 15:08
Bydliště: Podkrkonoší - Trutnov

Re: Označení příspěvků na smazání-diskuse

Příspěvek od Renno »

téma o mazání jsem schválně marione zamknul aby se o tom zbytečně nediskutovalo :D
slibuji, že nic důležitého se znakama či odkazem v příspěvku nebo tak podobně mazat nehodlám...to už jsem ale psal
přesto je potřeba si stále uvědomovat že zde nechceme mít nekonečnej a nepřehlednej archiv všeho a všeh druhů, ale že to musí jít dopředu a je to především diskusní forum
za tvé návrhy díky, beru všechny v potaz a vím o nich, přesto je tato cesta nejjednodušší
jinak přispěvatel nemůže sám smazat celé téma i když ho vytvořil a zase mnohdy ani moderátor nemůže rozhodnout zda může a nebo nemůže mazat
pokud někoho tedy dnes mrzelo, že v několika příspěvcích bylo jen smazat, tak se omlouvám, ale mě to pomohlo..kdyby to takhle fungovalo průběžně, nikoho by to neotravovalo
jinak máš pravdu s tím vykecáváním....a hlavně odbíháním od tématů a řešením osobních sporů...tam myslím máme ještě rezervy :D
celosvětově - rod Trichodes, Pyrochroidae, Calosomatina
Vindobon
Příspěvky: 1537
Registrován: 31 pro 2013, 21:20
Bydliště: Co pnou se modré hory

Re: Označení příspěvků na smazání-diskuse

Příspěvek od Vindobon »

Renno píše:pokud někoho tedy dnes mrzelo, že v několika příspěvcích bylo jen smazat, tak se omlouvám, ale mě to pomohlo.
Tož mně to nepomohlo. Stihl jsem si uložit obrázek tesaříka pod názvem Necydalis-major-Krivoklatsko-Ruda-na-buku-201473-efocz.jpg. Takže vím, že vyfocený brouk je z Rudy v CHKO Křivoklátsko, byl zastižen na buku 3. července 2014 a že případné další detaily najdu v entofóru... — Nenajdu, protože vlákno bylo smazané. Žádné další zajímavé — návrhem na smazání z hlubin zapomnění vytažené vlákno — jsem si už otevřít nestihl.

Zdejší sklon k excesivnímu mazání je důvodem, proč sem v poslední době téměř nepíšu. Je příliš vysoká pravděpodobnost, že bych svoje příspěvky už nenašel, až bych je někdy později hledal. Už jsem to sem psal snad vosumkrát (samozřejmě to bylo vosumkrát smazané):

1. Mezi návrh na smazání a samotné smazání patří minimálně týdenní prodleva.
2. Mazání se nesmí zakládat na sólovém rozhodnutí jediného moderátora.


Dokud se tohle nezmění, nepočítejte se mnou jinak než jako s náhodným hostem.
Petr . Z á b r a n s k ý . . . . . . www.zabra.at
Odpovědět

Zpět na „Pravidla fóra, registrace, připomínky /Forum rules, register/“