Určení hmyzu

Pravidla fóra
Pravidla fóra
Zde je povoleno vkládání příspěvků a obrázků neregistrovaných návštěvníků. Prosíme o zachování slušné konverzace a vkládání příspěvků a obrázků co se týkají entomologie. Nevhodné a urážlivé příspěvky budou moderátory či administrátory smazány. Časté opakování takových to příspěvků může mít do budoucna uzavření tohoto fora.

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) :( :shock: 8) :lol: :x :-x :P :-P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :angel :angry :bandit :hug :beer :blush :broken :cake :call :cash :clap :coffee :cool :cry :dance :devil :doh :drink :drunk :nech :envy :skleb :F :chuckle :hand :head :heart :hi :inlove :wasntme :kiss :mail :makeup :finger :hmm :moon :muscle :nerd :ninja :ne :nod :party :mt :puke :punch :rain :rock :rofl :sad :shake :sleep :smirk :smoke :star :sun :O :sweat :talk :think :time :tmi :wait :whew :mrk :wring :S :yawn :yes

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je zapnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Určení hmyzu

Re: Určení hmyzu

od Václav » 06 čer 2018, 19:40

Děkuji Libore ! :yes

Re: Určení hmyzu

od Libor Dvořák » 06 čer 2018, 18:18

První je moucha z čeledi očnatkovití (Conopidae), druhý motýl z čeledi nesytkovití (Sesiidae).

Určení hmyzu

od Václav » 06 čer 2018, 17:59

Dobrý den, prosím o určení. Předem se omlouvám za kvalitu a jeli to něco obyčejného, co se zde odpovídá 10x do týdne. Děkuji.

To žluté má ca. 5 cm, Jindřichohradecko, městská zahrada na topolu, dnes. To druhé nalétlo střemhlav na čmeláka a může mít kolem2 - cm, Česká Lípa asi před měsícem, také městská zahrada.
insekt2.jpg
insekt1.jpg

Nahoru